OPIS FORUM

W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny i Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej mamy przyjemność zaprosić Państwa na VI Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego odbywające się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - Budma w dniach 12-13 marca 2015 roku w Poznaniu.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa szczególnie interesujący program. W pierwszym dniu Forum wybitni eksperci zaprezentują przykłady budynków pasywnych i zeroenergetycznych z całej Europy. Będzie to świetna okazja na uzupełnienie wiedzy i podpatrzenie najlepszych praktyk stosowanych na świecie w tej dziedzinie. Duża część prezentowanych przykładów dotyczyć będzie nowych i termomodernizowania istniejących budynków użyteczności publicznej.

W drugim dniu Forum specjaliści z Polski przedstawią najnowsze przykłady budynków pasywnych powstające w naszym kraju. Omówione zostaną również zmieniające się prawne i finansowe warunki wsparcia dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego w naszym kraju. Drugiego dnia przeprowadzimy również równolegle warsztaty szkoleniowe ze standardu pasywnego dla inwestorów indywidualnych.

Trwające dwa dni Forum będzie okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów naukowych i biznesowych.

Forum odbywać się będzie na terenie Międzynarodowych Targow Poznańskich w Pawilonie 15, Sala 1.ABC

Uczestnictwo w Forum jest darmowe jednak, aby wejść na teren targów należy zakupić bilet. Zakupu biletu można dokonać na stronie targów.

Osoby, które zarejestrują się za pomocą elektronicznego formularza do dnia 09.03.2015 otrzymają darmowy egzemplarz poradnika „Budynki pasywne: wygodne, zdrowe, ekologiczne, oszczędne” oraz katalogu: "Przykłady budownictwa pasywnego w Europie”.

ORGANIZATORZY:
Wielkopolski Dom Pasywny
Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej
DOFINANSOWANIE:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
PARTNERZY GŁÓWNI:
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Viessmann
Projekt: Marta Bąk 2015, Realizacja: Bartosz Królczyk 2015