Opis Forum

Szanowni Państwo,
W imieniu Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny zapraszam Panstwa na V Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego organizowane wspólnie z Targami Budma oraz Polskim Instytutem Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach targów Budma w dniach 13-14 marca 2014 roku.

Na V Forum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego zaprezentujemy najlepsze rozwiązania stosowane w budownictwie niskoenergetycznym na świecie, a także pokażemy w jaki sposób samorządy, firmy i osoby indywidualne mogą skorzystać z tych rozwiązań.

W poprzednim roku Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) wdrożył dwa programy wsparcia inwestycji w budynki niskoenergetyczne dla osób indywidualnych i dla podmiotów publicznych. Forum przybliży oba programy potencjalnym beneficjentom i wskaże korzyści i wyzwania z nimi związane.

Europejscy specjaliści z zaprezentują najnowsze rozwiązania stosowane w budownictwie niskoenergetycznym. Forum będzie też szansą dla polskich firm do prezentacji produktów i usług z tej dziedziny .

Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz dzięki wsparciu partnerów wydarzenia udział w Forum jest bezpłatny a uczestnikom zapewnione zostaną materiały konferencyjne oraz poczęstunek.

Złoszenia na Konferencję należy dokonać do 12 marca 2014 roku (godz 14:00) korzystając z elektronicznego formularza.

Partnerzy:
Steico Procyon Elwiz S.A. Ecoville Izodom
Ecologic Agbud Hennlich Internorm Schwabenhaus
Geocell WSB Poznań Termoniebieski Passivia Rehau
Patronat medialny:
Czysta EnergiaOrganizatorzy:
Międzynarodowe Targii Budownictwa Budma 2014
Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej
Wielkopolski Dom Pasywny
Dofinansowanie:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Partner Główny:
Bank Ochrony Środowiska SA
Patronat honorowy:
Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski
Projekt i realizacja: Bartosz Królczyk 2014