Wystawa: 'Dom przyszłości' Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora: Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wystawę i warsztaty pod wspólnym tytułem "Budynek przyszłości". Wydarzenia odbędą się w czasie targów Budma w dniach 7-10 lutego 2017 roku.

Na wystawie zaprezentujemy dwa nowoczesne budynki: indywidualny dom mieszkalny oraz przedszkole, które jako jedne z pierwszych w Polsce zostały zaprojektowane i realizowane w standardzie Passive House Plus. Uczestnicy wystawy będą mogli poznać projekt, oraz technologie i komponenty użyte w tych obiektach. Równolegle do wystawy przeprowadzone zostaną również warsztaty, na których eksperci-praktycy wytłumaczą zasady działania, korzyści oraz proces doboru technologii używanych w budynkach przyszłości.

Wystawa: 'Dom przyszłości'

Rozwój nowoczesnego budownictwa łączącego w sobie oszczędność energii, komfort, ekonomię budowy i dbałość o środowisko naturalne to szansa dla nas wszystkich. Dla osób indywidualnych, to spełnienie marzeń o mieszkaniu w nowoczesnym, wygodnym, zdrowym i oszczędnym domu. Dla samorządów i firm to możliwość budowy oraz kompleksowej termomodernizacji obiektów, które ograniczają koszty energii, a dzięki podwyższonemu komfortowym warunkom pracy poprawiają wydajność pracowników. Dla firm budowlanych to rynkowa szansa do poszerzenia oferty o innowacyjne rozwiązania gwarantujące klientom niespotykany komfort i jakość życia. Dla regionu, to szansa na rozwój gospodarczy zapewniający lokalne miejsca pracy. Dla całego kraju, to możliwość redukcji emisji gazów cieplarnianych i poprawy jakości powietrza, oraz zapewnienia większego bezpieczeństwa energetycznego.

Życzę Państwu owocnego zwiedzania wystawy i zdobycia nowej wiedzy na warsztatach.

Prezes Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny

Organizator:
Wielkopolski Dom Pasywny
Dofinansowanie:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Patronat:
Senator Rotnicka Marszałek Województwa Wielkopolskiego Prezydent Miasta Poznania Związek Powiatów Polskich
Projekt i realizacja: Pasywny Plus 2017